HAKKIMIZDA

Yıltekser Pompa Sistemleri olarak üç kuşaktır süregelen, 30 yılı aşkın süredir sektörün öncü kuruluşlarından biriyiz. Kuşaktan kuşağa aktarılan firmamız, şuan torunlara emanet ettiği mirasını kurulduğu ilk günkü gibi layıkıyla sürdürmeye devam etmektedir.
Ülkemizin birçok şehrinde yapılan başarılı çalışmalar sayesinde geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz. Biriken tecrübemiz ile şu an Marmara Bölgesinde başta İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Balıkesir olmak üzere uzman kadromuzla dalgıç pompa, hidrofor, sondaj, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, sulama, su tankları, drenaj pompası ve atık su tahliyesi gibi benzer sektörlerde faaliyet göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Dalgıç pompa sektöründe uluslararası kalite standartlarındaki hizmetimizi ulusal sınırlar içinde müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle geleceği müşteri odaklı planlayarak, kalite seviyemizi üst seviyede tutmak, firmamızı ulusal pazarda yukarılara taşımak temel prensiplerimizdendir.

MİSYONUMUZ

Dalgıç pompa sektöründe öncü firmalar arasında olmamızın yanında, teknolojideki yenilikleri takip ederek, müşterilerimizle son teknolojiyi buluşturarak kaliteden ödün vermeden kalıcı ilişkiler sağlamayı temel ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu bağlamda güvenilirlikten ve sürdürebilirlikten asla taviz vermeden dalgıç pompa sektöründe ülkemize gururla hizmet etmek ve iş ağımızı genişletmek için var gücümüzle çalışmaktayız.