İletişim 0216 612 00 34

Foseptik Pompa Sistemleri

Eviniz, işyeriniz ve benzeri yaşam alanlarınız için mevcut bir foseptik pompanız var ise, sisteminizin stabil bir şekilde çalışması büyük bir önem taşır. Yıltekser olarak foseptik pompa servisimiz pompanızın montajı, tamiri ve bakımı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınızı gerçekleştiriyoruz. Foseptik pompanızı 2-3 yıl içerisinde temizlik ve genel kontrol gibi bakımlarını yaptırmanız foseptik pompa sisteminiz için önemlidir. Aynı zamanda sistemdeki pano ve benzeri elektronik aksamların yıllık kontrolü, istenmeyen kirli su baskınlarını ve kokuyu önlemede büyük önem taşınmaktadır.

Foseptik Pompa Servisi

Yıltekser olarak başta İstanbul olmak üzere, Kocaeli, Bursa, Sakarya, Balıkesir il ve ilçelerinde bulunun bayilerimiz alanında uzman tesisatçılarımız ve ekipmanlarımız ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Yaşam alanlarınızda sizleri ziyaret ederek foseptik pompanız ve tüm atık su sisteminiz için sızıntılar, pis su ve atık sistem kontrolü, stabil çalışma kontrolü yapmaktayız. Ek olarak yaşam alanlarınızın su kullanımına bağlı olarak uygun sistem tavsiyesi ve yedek parça desteği de sunmaktayız.


Kaliteli işçiliğe ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, güvenliğinizi de dikkate alarak atık suyunuzun uygun yere aktarımı, her boyut, marka ve modeldeki foseptik pompanızın temizliği, ileride istenmeyen seviyede hasarlı parçaların tespiti ve yedek parça desteği ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz İlgili Hizmetler Etiketler Servis Puanı

Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Foseptik Pompa Servisi, Montajı, Tamiri ve Bakımı Gibi İhtiyaçlarınıza Profesyonel Ekibimiz İle Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Şekilde Gerçekleştiriyoruz, Detaylı Bilgi Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Foseptik Pompa Tamiri ve Bakımı

Foseptik pompanız düzgün çalışmadığı zaman ev ve işyerleriniz gibi önemli yaşam alanlarında istemeyen koku ve su baskınları yaşanabilmektedir. Bu sorunun başlıca sebepleri tuvatlerin tıkanması, diğer gider sistemlerinin tıkanıklığı ve foseptik pompanızda bıçakların ya da diğer parçaların arızalanmasıdır. Bu gibi durumlarda eğer sisteminizde var ise şamandıra alarmı devreye girmektedir. Aksi halde bu sorunlar giderilmesi zor süreçlerde farkedilmektedir. Her ne olursa olsun Yıltekser 7 gün 24 saat 365 gün müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarına devam etmektedir.


Siz de bu gibi durumlardan korunmak için bizimle iletişime geçebilir ve diğer atık su hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
RK
Rıfat Kaya
23/10/2019
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Dün gece bilmediğimiz bir nedenden foseptik pompamız arıza yaptı ve berbat bir durumun içine düştük fakat sağolsun arkadaşlar gece 2 olmasına rağmen arıza tespit edip onarılamayacak foseptik pompamızı yenisi ile değiştirdiler. Çok mağdur durumdaydık gelip imdadımıza yetiştiler.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama