İletişim 0216 612 00 34

Dalgıç Pompa Montajı Nasıl Yapılır

Dalgıç pompa montajı vinci ile 300 mt derinliğe kadar olan kuyularda ve pompa vincinin kurulabileceği uygun çalışma alanlarında vinç yardımıyla dalgıç pompa montaj ve demontaj işlemleri yapılabilir. Vinç sistemine uygun olmayan alanlarda Caraskal (üç ayak) sistemi kullanılır. Tepeye montaj edilen motor yardımı ile montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirilir. Bu yöntem dikkat edilmesi gereken bir yöntemdir. Kurulum aşamasında bilinçli şekilde kurulması gereklidir.

Bir diğer yöntem ise 120 metreyi geçmeyen kuyularda hortumla montajlamadır. Bu yöntemde minimum 2 kişi ile montaj edilebilir. Herhangi bir vince veya caraskal sistemine gerek kalmaz. Nadiren sıkışma durumları ile karşılaşılır ve bu durumlarda ise dalgıç pompa montajında profesyonel ekiplerin uygulayabileceği, gerekli tedbirler alınarak yapılması zorunludur.

Dalgıç Pompa Montajı

Dalgıç Pompa Seçimi

Dalgıç pompaların seçiminde dikkatle ve özenle dalgıç pompa seçimi yapılması gerekir. Seçim yaparken dikkat edilecek hususlardan ilk ve aslında en önemlisi su çıkartılacak alan ölçülerini belirlemek, suyun hangi amaç ile kullanılacak olmasıdır. Bunlar belirlendiktan sonra dalgıç pompa seçiminde pompanın özellikleri bu kriterlere göre belirlenmelidir. Belirlenen dalgıç pompanın ardından sistemde kullanılacak olan diğer ekipmanlar da pompanıza göre seçilerek dalgıç pompa montaj işlemi tamamlanmaktadır.

Wilo, Grundfos, Alarko, Kurlar, Sumak, Lowara, Etna, anadolu flygt, Cri, İmpo, Franklin, Coverco, E-tech, Pedrollo, Einhell, Baymak, Standart, MAS-DAF gibi markaların montaj ve demontaj işlemlerini yaptırmak için tecrübeli ekibimiz daima hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetini %100 olarak kendine ilke edinmiş bir firma olarak sektöründe her geçen gün referanslarımızı genişletmekteyiz. Siz de bizimle iletişime geçerek tecrübeli ekibimizden detaylı bilgiyi gönül rahatlığıyla edinebilirsiniz.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz Etiketler Servis Puanı

Derecelendirilmemiş

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Dalgıç pompa montaj hizmetlerimiz için %100 işçilik garantili hizmet sunuyoruz. Dalgıç pompa seçiminde bizlerden yardım alabilir ve dalgıç pompa montaj ve demontaj işlemleriniz için uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Dalgıç Pompa Montaj ve Demontajı

Dalgıç pompaları, hidrofor pompaları, atık su ve drenaj pompaları, sirkülasyon pompaları gibi pompaların dikkatle ve özenle montaj edilmesi gereklidir. Kuyunun üst kısmına asılarak pompayı askıya almamız gerekir. Genellikle hortum ile montaj edilir. Düzgün bir tesisat sistemi ile montajı uzun ömürlü olması ve ilerleyen zamanlarda kolay müdahale işlemi için daha uygundur.


Dalgıç Pompa Servisi
YORUMLAR
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama