İletişim 0216 612 00 34

Dalgıç Pompa Tamir Servisi

Dalgıç pompa servisi konusunda birçok noktanın bilinmesi gerekir. Bakım işlemleri aynı zamanda da ilk alım işlemleri hakkında birçok işlemin bilinmesi ve buna göre uygun bir şekilde yapılması gerekir. Dalgıç pompalar ağırlıklı olarak su temini, sulama ve sprinkler sistemlerinde kullanılmaktadır. Yer altı sularının seviyesinin kontrolü yapılarak bu işlemler gerçekleştirilir. Üç farklı metot ile yapılır. Bunlardan bir tanesi 700 metreye kadar ulaşan vinçler vasıtasıyla yapılırken 250 metreye kadar ulaşan mobil vinçler kullanılabileceği gibi aynı zamanda da özel bir sistem kurularak gerçekleştirilebilir. Eğer beden gücüyle yapılacaksa bu durumda 100 metreye kadar ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Elbette kullanılmasına dikkat edilmesi gereken hususlar olduğunu da bilmek gerekir. Öncelikli olarak montajından önce kuyunun ve pompanın kullanım amacına uygun olduğundan emin olunmalı. Kuyu dibinden asgari 2 metre kadar yukarıda olacak şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Ancak bütün bu işlemleri yapmanıza rağmen belirli bir süre sonra elbette ki dalgıç pompada çeşitli sıkıntı karşımıza çıkabilir. Bu durumda yapmanız gereken servis işlemlerinin doğru yapılmasıdır. Aslında alınmış olan pompanın belirli bir süre garanti süreci olacaktır. Ancak garanti süreci sonrasında da satış sonrası hizmeti vermek çok büyük önem taşımaktadır.

Dalgıç Pompa Servisi

Dalgıç Pompa Bakımı

İşletmeye almış olduğunuz bu tarz pompaların periyodik servis hizmetleri sözleşmesi olup olmadığını kontrol etmeniz sizler için kolaylık sağlayacaktır. Gerekli işlemler gerçekleştirilirken dalgıç pompa bakımı sırasında çok büyük hassasiyet gösterilmelidir. Örnek vermek gerekirse eğer dalgıç pompayı da aldığınız yerdeki kum gibi şeylerin var olması durumunda belirli bir süre sonra bunlar da takılma yapacak ve çeşitli şekillerde sıkıntılar karşımıza çıkacaktır.

Akışkan içerisinde kum, tortu veya partikül miktarının olması limitlerin çıkmadığından emin olmanız gereken bir konudur. Aksi takdirde kum temizliği yapılmayan çok fazla tortu olan yerlerde sıkıntılarla karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca dalgıç pompaları almış olduğunuz suların temiz olması kullanım için dizayn edilmiş olan dalgıç pompaların daha sağlıklı sonuçlar vermesini sağlayacaktır. Dalgıç pompa servisi konusunda sizler de gereken yardımları kesinlikle profesyonel ellerden almanız gerekir. Bir tank veya havuzun içerisinde yatay olarak monte edilebilir. Kademe sayısı fazla olan pompalarda her zaman için birkaç noktadan desteklenmesi çok büyük önem arz etmektedir.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz Etiketler Servis Puanı

Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Dalgıç pompa servisi, dalgıç pompa bakımı, dalgıç pompa tamiri, dalgıç motor tamiri ve pompa tamir servisi profesyonel ekibimiz uygun fiyatlarla hizmetinizde.

İstanbul Dalgıç Pompa Servisi

İstanbul'da dalgıç pompa servisi için hizmet seçerken kriterleriniz elemanlarının uzman olması ve kaliteli işlemler yapan bir servis olması olmalıdır. Dalgıç pompalar ufacık bir hata ile hiç çalışamaz hale gelebilen bir cihaz olduğundan servis hizmetinin en ince detayına kadar dalgıç pompa hizmetinin nasıl olması gerektiğini bilmesi gereklidir. Firmamız bu bağlamda İstanbul, Kocaeli, Bursa, Balıkesir ve Sakarya'nın il ve ilçelerinde bir çok dalgıç pompa servisi hizmeti vermiş ve müşterileriyle uzun yıllar süren bir samimiyet kazanmıştır. Hizmet veren için müşterisinin işlemden memnun olması ve tekrar kendilerini tercih etmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle İstanbul dalgıç pompa servisi alanında oldukça yenilikçi ve deneyimli personel kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet anlayışlarını yaşatmaktadır.


Dalgıç Pompa Servisi

Dalgıç Motor Tamiri

Dalgıç motor tamiri gerektiren durumlarda dalgıç pompa kendi kendini kapatacaktır. Hatta sıcaklık dahi bu anlamda sizlere zarar verecektir. Bu yüzden de dalgıç pompaları alırken doğru şekilde bilgi sahibi olmak aynı zamanda bildirmiş olduğunuz suyun hakkında da bilgi sahibi olmanız çok büyük önem arz etmektedir. Kuma çok yakın bir şekilde daldırmak belirli bir zaman sonra dalgıç pompada ciddi sıkıntılarla karşı karşıya almanızı sağlayacaktır. Ayrıca pano ve bağlantı elektrikleri de kontrol edilmeli ve bu şekilde sizler tarafından net montaj işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bakım ve onarım hizmetlerinde de her zaman ihtiyaç talepleri göz önünde bulundurulmalı ve buna göre işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Cihaz ve tesisin hasar görmesine sebep olabilecek sıkıntıların ortaya çıkmadan önlenmesi bu anlamda sizlere fayda sağlayacaktır. Sistem sayısının sınırlanması ile ise bir zorunluluktur. Kuru çalışmaya karşı korunmanın bir veya iki elektrot ile sağlamış olduğu sistemlerde özellikle dikkat edilmesi gereken şeylerin başında su seviyesi normal duruma geldikten sonra motoru hemen çalıştırmayı 5 dakika kadar gecikmeyle çalışmaya başlatılması gerekmektedir. Aslında pompa tamir servisi genel anlamda yapılacak olan fizibilite çalışmasından sonra da elbette ki kullanım sırasında da belirli standartlara göre kullanılması çok büyük önem arz etmektedir. Hidrofor uygulamalarında basınç şalterinin alt ve üst basınç sistemi kontrol edilmeli ve buna göre kontrol edildikten sonra elektrik kontrol panosunun içerisinde de seviye elektronun hassasiyeti ayarları yapılmalıdır. Ancak bu şekilde sizler de tam anlamıyla istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
RA
Remzi Aras
20/10/2019
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Uygun fiyatlı dalgıç pompa arıyorduk ve bozulan dalgıç pompamızı montaj dahil uygun fiyata değiştirdiler. Umarım bu şekilde kaliteli hizmet sunmaya devam edersiniz, bu fiyata Wilo dalgıç pompa ve montaj dahil için teşekkür ederim.
CS
Cem Simşek
16/07/2019
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Dalgıç pompa servisi konusundan işinin ehlisiniz. Ne zaman ihtiyaç duysam 2 saat içinde arızayı giderdiniz. İstanbulda sizden iyisi yok kaliteli ve alanında uzman tesisatçıları var.
MA
Melih Akay
05/02/2019
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Kocaeli'nde 2 adet pompam var ve ikisinde de arıza vardı. Dün servis çağırdım ve gün içinde iki dalgıç pompayı da tamir edip bugün geri montajını da yaptılar. Fiyatlar gayet uygundu, kaliteli ve hızlı dalgıç pompa servisi için teşekkür ederim.
AY
Ahmet Yılmaz
16/10/2018
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Fabrikada bozulmuş olan firmalarım için dalgıç pompa servisi hizmeti almak istiyordum. Acil çözülmesi gerekiyordu çünkü fabrikamızda su kullanımı çok önem taşıyor. Bozuk olan dalgıç pompalarımızı tamir ettiler ve tamir edilemez durumda olan hidrofor pompamızı uygun fiyata kaliteli bir pompayla yenilediler. Arkadaşlar gerçekten de kaliteli işler yapıyor. Gün içinde tüm sorunumuzu hallettiler. Güvenilir bir firma, kesinlikle tavsiye ederim.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama