İletişim 0216 612 00 34

Dalgıç Pompa Tamiri Nasıl Yapılır?

Kullanılan sistemdeki malzeme ve işçilik kalitesine göre dalgıç pompa tamirinde başta kontrol etmeniz gereken önemli husular vardır. Bunlar dalgıç pompanızın kuyudaki yeri, elektrik kabloları, kullandığınız panonun özellikleri, ve tüm tesisat sisteminin başta kontrol edilmesi ve arızanın hangi nokta ya da noktalarda olduğu belirlenmesi gerekir. Adımları kontrol ederken arızanın nerede olduğunu tespit etmek dalgıç pompa servisinde uzman kişiler tarafından yaklaşık 30 dakikalık zaman diliminde bulunabilir. Bu arızanın ön tespiti için firmamızı arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Eğer pompanız çalışmıyor ise pano ve elektrik tesisatını ve panoyu kontrol edip elektriğin geldiğinden öncelikle emin olun. Dalgıç pompanız bazı durumlarda çalıştıktan kısa süre sonra kendisini kapatabilir, dalgıç pompa içerisindeki motor kendini korumaya alıyor demektir. Bunun sebebi kuyunuzdaki kirlilik oranı, filtre malzemelerinin tıkanıklığı, kuyudaki suyun aşırı sıcak olmasıi pompanızdaki tespit edemediğiniz bir arıza olabilir.

Dalgıç Pompa Tamiri

Dalgıç Pompa Servisi

Dalgıç pompanızın veya dalgıç pompa motorunuzun herhangi bir sebepten ötürü çalışmaması ya da çalışıp kendini kısa süre içerisinde durdurduğu durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dalgıç pompa bakımlarınızı düzenli aralıklarla yaptırmamanız durumunda bu sonuçlar olasıdır. Bakımları düzenli yapılmayan pompaların zaman içerisinde kurtalıyamacak duruma gelmesi ise kaçınılmazdır. İstanbul başta olmak üzere Kocaeli, Bursa, Sakarya ve Balıkesir il ve ilçelerindeki ekiplerimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz İlgili Ürünler Etiketler Servis Puanı

Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Dalgıç Pompa Tamiri ve Dalgıç Motor Tamiri İçin Tüm Pompa Çeşitlerine Uygun Fiyatlar ve İşçilik Garantisi Servis Hizmeti Yıltekser Sondaj ve Pompa Sistemlerinde.

Bir çok markanın yetkili dalgıç pompa tamircisi olan Yıltekser Sondaj ve Pompa Sistemleri olarak sizlere her zaman bakımını ve servisini yaptığımız hizmeti %100 işçilik garantisi altında yapıyoruz. Referanslar sayfımızdan bugüne kadar kurumsal anlamda hangi firmalarla çalıştığımızı inceleyerek, sondaj ve pompa sistemleri sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunduğumuzu teyit edebilirsiniz.

YORUMLAR
HA
Hilmi Aknaz
10/12/2018
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Drenaj pompamız çalışmıyordu arkadaşlar geldi kondansatör denilen parça arızalanmış değişimini yaptılar.Fiyatlar uygun ve işte uzmanlardı teşekkür ederim.
MK
Mert Kalyoncu
27/10/2018
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Sondaj kuyumuzda bulunan dalgıç pompamız arızalandı.Firmayı aradım ve adresime dalgıç pompa servisi yönlendirdiler.Gelen arkadaşlar panomuzdan motoru ölçerek arızalı olduğunu söylediler.Dalgıç pompa kuyudan çıkarıldı.Pompa kısmının zamanla aşınmasından dolayı kitlendiğini motorunda yandığını söylediler.Pompayı atölyeye getirerek tamir ettiler ve gelip montajı yapıldı.Ellerine sağlık tecrübeli arkadaşlar.Gösterdikleri ilgiden ve titizlikten dolayı teşekkür ederim.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama