İletişim 0216 612 00 34

Grundfos Hidrofor Nerelerde Kullanılır

Grundfos Hidroforlar kullanım alanı bakımından genellikle binalarda, villalarda ya da büyük tesislerde kullanılmaktadır. Şebekeden gelen su basıncının yetersiz olduğu zaman suyun karşılanması, bu tip yaşam alanlarında kalitesi ve uygun fiyatlı olmasından dolayı Grundfos hidroforlar tercih edilmektedir. Elektrik tüketimi bakımından verimli olan Grundfos, aynı zamanda istenilen derece suyun basıncını arttırır.

Grundfos Hidrofor Servisi

Grundfos Hidrofor Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Grundfos markasının ihtiyacınıza hangi modelin uygun model olduğunu belirlemekte zorlanıyorsanız, bizleri arayarak size gerekli hidrofor seçimi, kurulumu ve montajı dahil tüm konularda yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda hidroforunuz arızalandığı taktirde ihtiyacınız olan Grundfos hidrofor tamirini uygun fiyat ve %100 işçilik garantisi ile sunmaktayız.

  • Eğer ki hidroforunuz daire için takılacaksa, konumdaki boruların yatay ve dikey olarak ne kadar uzunlukta olduğu en önemli unsurlardan biridir. Teknik ekibimiz bu konu hakkında oldukça hassas davranmaktadırlar.
  • Takılan hidroforun su kaynağı sağlayacağı yerler ile, yani dairelerle ya da villalarla arasındaki mesafe de oldukça önemlidir.
  • Bunlar belirlendikten sonra hidroforların tipini belirleyebilirsiniz. Grundfos marka hidrofor seçim konusunda gerekli yardımları bizzat sağlıyoruz.
  • Aynı zamanda hidroforlarda kullanılacak olan yardımcı malzemelerin sağlamlığının test edilmesi gerekmektedir. Firmamızın uzmanları bu konuda gerekli yardımı sağlamaktadırlar.

Siz de bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak hidrofor seçimi konusunda destek alabilir, Grundfos hidrofor tamiri konusunda da profesyonel ekibimizin sunduğu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Grundfos Hidrofor Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Su kaynağının (muhtemel olarak şebekeden gelen su) ya da varsa su deposunun kurulan hidrofor tesisatına uygun olup olmadığını tespit etmemiz gerekmektedir.
  • Hidroforlar motorlarının hepsi denetlendikten sonra satışa sunulmaktadır. Bu motorların takılacağı bölgenin iyi ayarlanması gerekmektedir.
  • Var ise depoda ne kadar suyun kaldığını ölçmek istediğiniz zaman kontrol flatörünün olması gerekmektedir. Bu ve diğer Grundfos yedek parçalarının yedeğini de dilerseniz firmamız tarafından satın alabilirsiniz.
  • Elektrik panosunun ve kumandalarının çalışıp çakışmadığını kontrol etmemiz gerekmektedir. Bu durumda yaralanmalara karşı kesinlikle Grundfos hidrofor servisi firması olarak bizden destek almanızı tavsiye ediyoruz.
YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz İlgili Hizmetler Etiketler Servis Puanı

Derecelendirilmemiş

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Grundfos Hidrofor Servisi ve Tamiri Gibi Grundfos Hidrofor Çözüm Hizmeti İçin Kaliteli Servisi Profesyonel Ekip ve Uygun Fiyata Sizlere Sunmaya Devam Ediyoruz.

Grundfos Hidrofor Bakımı

Sürekli çalışan veya devreye giren hidroforlara sahipseniz, hidroforunuzu patlatmış ya da basıncını azaltmış olabilirsiniz. Bu tip konulara engel olmak için belirli zamanlarda teknik ekip desteği almakta fayda vardır. Ama bizzat kendiniz kontrol etmek istiyorsanız, sibop kapağını çıkartmalısınız. Ucu ince bir cisimle sibopa bastırdığımız zaman su geliyorsa yüksek ihtimalle şambrel yırtılmış demektir. Bu tarz problemlerde ilk olarak şambrelin değiştirilmesi gerekmektedir. Yıltekser olarak her zaman ulaşabileceğiniz teknik ekiplerimiz bu işlemi başarıyla tamamlayacaklardır. Sonrasında ise basıncının ayarlanması gerekmektedir. Su hiç gelmiyorsa basıncın tamamen düşmüş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bunun için ise bir pompa ile basıncını ayarlayabilirsiniz. Bisiklet pompası yardımcı olabilir. Herhangi bir sorunla ilgili ya da hidrofor bakımları ile ilgili olarak direkt bizimle iletişime geçmeniz en sağlıklısı ve kesin olan çözümlerden olacaktır. Çünkü hidroforlarda aşırı elektrik bulunmaktadır. Kendi müdahaleniz ile ekstra sorunlara ve tehlikelere yol açılması daha yüksek ihtimaldir.

YORUMLAR
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama