İletişim 0216 612 00 34

Hidrofor Nedir?

Hidrofor, elektrik ile çalışan bir su pompalama sistemidir. Şehir şebekesi ve sondajlardan yeterli basınç ile su alınamadığı zamanlarda devreye otomatik olarak veya özelliğe göre manuel olarak devreye girer ve daha yüksek basınç ile su kullanmanıza olanak sağlar. Bir çok çeşidi ve modeli bulunan hidroforlar bina kat sayısına göre veya kullanım miktarına göre değişiklikler gösterebilmektedir.

Sumak Hidrofor Servisi

Sumak Hidrofor Modelleri Nelerdir?

Sumak marka müşterilerine onlarca farklı çeşitte, kalitede ve ekonomik duruma göre hidrofor sunmaktadır. Her kat yüksekliğine göre, basınç yüksekliğine göre, ses seviyesi ve kullanılan malzemeye göre farklı birçok model sunan Sumak ev tipinden fabrika tipine göre onlarca model ile hizmet sürdürmektedir.

1. kattan 30. kata kadar 1 daireden 480 daireye kadar farklı modeller sunan Sumak hidroforların kullanım alanlarına göre ve güçlerine bazı çeşitleri şu şekildedir;

SMJH, SMINOX, SYMH, SMKTA, SMKTB, SMKTC, SMINOX, SHTP8A, SHTP8B, SHTP8C, SHTP16A, SHTP16B, SHTP16C, SHM6, SHT6, SHM8, SHT8, SHT8 A, SHT8 B, SHT8 C, SHM12, SHT12, SHT 12 A, SHT 12 B, SHT 12 C.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz İlgili Hizmetler Etiketler Servis Puanı

Derecelendirilmemiş

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Sumak Hidrofor Modelleri Satışı, Montajı, Tamiri ve Diğer Tüm Sumak Hidrofor Servisi Hizmetleriniz İçin Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyatlarla Sizlerle Buluşturuyoruz.

SMHJ Hidroforu Özellikler ve Kullanım Alanları Nelerdir?


Ofis, ev, apartman, fabrika gibi birçok alanda kullanılan bu tip hidroforlar, 4, 10 ve 16 daireye kadar kullanılabilmektedir. Alt kategori olarak SHMJ 85, SHMJ 150 ve SHMJ 220 modellerine sahiptir. 24, 50 ve 100’lük tanklara sahip bu hidroforlar en basit ve yaygın kullanılan hidrofor modellerindendir.


SMINOX Hidroforu Özellikler ve Kullanım Alanları Nelerdir?


Yine tüm ofis ve evler için kullanılan bu hidroforlar 4 daireden 45 daireye kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir. HP özelliğine göre kullanım alanı genişleyebilir ve daha iyi basınç elde edilmektedir. Uygunsuz bir HP ve ev, ofis, fabrika özelliğinde verim alınamaz. En yüksek HP değerine sahip hidrofor modeli SY8TH 300/8 ve SYTH 12 300/6’dır. 24 ile 100 arasında tank hacmine sahip bu hidroforlar 50 ve 60 hz frekanslarından üretilmektedir.


SMKT Hidroforları Özellikleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?


Fabrikadan eve, otellerden hastaneler kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahip bu hidroforlar oldukça güçlüdür ve yoğun kullanılmaktadır. 45 daireden 310 daireye kadar kullanım imkanı sunan bu hidroforlar 17 kata kadar da çıkabilmektedir. Klasik basınç şarterli olan bu hidroforlar 12 farklı modelden oluşmaktadır.

YORUMLAR
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama