İletişim 0216 612 00 34

Alarko Hidrofor Çalışma Prensibi

Hidrofor çok katlı binaların veya büyük yerlerin su ihtiyacını karşılamak için kurulan bir sistemdir. Genelde suyun basıncı düşüktür ve hava ile birleşmesine yardımcı olur. Sonrasında otomatik çalışmasını sağlayan silindir şeklinde bir sistemle düzeneği kurulur. Hidroforlarımız sadece tek bir sistem olarak kullanıldığı gibi birlikte de kullanılabilir. Biz de firma olarak hidrofor servisi hizmetlerimizde sizin ihtiyacınız olan hizmeti en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaya devam ediyoruz.

Alarko Hidrofor Servisi
  • Öncelikle firma olarak yaptığımız kurulumun konumunun gerekli kontrollerimizden geçmesine özen gösteriyoruz. Sağlamlığı ve basıncın sorun olmaması bizler için çok önemlidir.
  • Tank çelik sacdan yapılır ki basınç etkisini gösterdiğinde dayanıklılığını koruyabilsin. Uzmanlarımız bunun için özenle çalışmaktadır.
  • Hava basıncı ile kullanılacak basıncın dengelenmesi gerekmektedir. Bu durum hidrofordan istenildiği zaman daha fazla suyun alınabileceği anlamına gelmektedir.
  • Hidroforumuzun tam olarak hangi basınç arasında çalışacağının iyi tespit edilmektedir.
  • Alarko hidrofor olarak su açıldığında basıncın hemen düşeceği bir sistemimiz vardır. Hidrofor böylelikle otomatik olarak devreye girerek istenilen basınç seviyesine geldikten sonra otomatik olarak kapanmaktadır.

Alarko Hidrofor Teknik Özellikleri

Vanalar eğer gerekirse suyun akışını kesmek için kullanılmaktadır. Bunlar; küresel vanalar, güvenlik vanası, selenoid vana olarak çeşitlendirilebilir. Su seviyesini kontrol edip su bölgesine tarafımızca monte edilen sisteme ise seviye elektrodu denmektedir. Alarko hidrofor tankının basınca göre pompalanma işlevini düzenleyen sisteme ise basınç şalteri diyoruz. Alarko hidrofor servisi olarak tüm sistemleri birbiriyle tamamlayıcı nitelikte düzenlemeye gayret etmekteyiz.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz İlgili Hizmetler Etiketler Servis Puanı

Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Alarko Hidrofor Modelleri Satışı, Montajı, Tamiri ve Diğer Tüm Sumak Hidrofor Servisi Hizmetleriniz İçin Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyatlarla Sizlerle Buluşturuyoruz.

Alarko Hidrofor Modelleri

Alarko hidrofor çeşitleri çalışma prensiblerine göre bir çok çeşitlere ayrılmaktıdır. Bunları sizin için derledik ve ihtiyacınız olan hidrofor modelini sizin için uygun fiyatlarla dalgıç pompa montajı servisimiz ile çözüm sunuyoruz.

Havayı Kendisi Temin Eden Hidroforlar

Bu hidrofor çeşidi daha çok dairelerde, konutlarda kullanılan bir örnektir. Genelde şarj cihazı vasıtası ile çalışmaktadır. Diğer hidrofor çeşitlerine göre daha az uğraştırır ve kurulumu ve sistemsel olarak çalışma düzeni daha kolaydır.

Hava Kompresörlü Hidroforlar

Tanka alınacak hava kompresör tarafından sağlanmaktadır. Bu tarz hidroforların firma olarak konutlardan ziyade büyük tesislerde kullanılmasını önermekteyiz. Büyük sitelerde de kullanılmasında bir sakınca görmemekteyiz.

Paket Hidroforlar

Paket hidroforlarımız daha küçük hacimli tanklardan oluşmaktadır. Firma olarak diğer hidroforlara göre bütçe olarak uygunluk isteyen tüm kullanıcılarımıza bu hidroforları önermekteyiz. Daha küçük yer kaplaması da tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir. Daha çabuk bozulduğu ile ilgili özelliklerinin bulunduğu öne sürülse de Alarko hidrofor servisi olarak tüm hidroforlarımızın bakımını büyük küçük demeden en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız.

YORUMLAR
HK
Hakan Kapkacı
29/10/2019
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Uzun yıllar dayanan alarko markalı hidroforumuz son demlerini yaşadığında su basıncı belli şekilde azalmıştı. Apartman toplantısından sonra yenilemeye karar verdik ve ihtiyacımız olan hidroforu temin edip montajını yaptılar, saygılar.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama