İletişim 0216 612 00 34

Dalgıç Pompa Bakım Sözleşmesi

Kuyularınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız, kirli su, kirlenme, düşük verim veya yaşadığınız diğer sorunlar oluşmaması için düzenli dalgıç pompa bakımı yapılmalıdır. Bu bakımlar kullanım yeri kullanım sıklığına göre 3-6-9-12 aylık periyotlar olarak değişir. Yardım edip edemeyeceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Size uygun maliyet ve yüksek kaliteli bir hizmet için tecrübe ve bilgimizi sözleşmeli ya da sözleşmesiz olarak aktaralım.


Derin Kuyu Dalgıç Pompa Bakımı

Derin kuyu dalgıç pompa bakımlarında ilk olarak kuyu temizliğine önem verilmektedir. Yüzlerce metre yerin altında çalışan bu pompalar temiz su pompalarıdır. Kuyuya zamanla dolan pislikler dalgıç pompa filtrelerini tıkayabilir ve fan aralıklarındaki su geçişlerini kapatabilir. Dalgıç pompa Demontajı yapılarak bu işlemlere başlanır. Dalgıç pompa bakımı yapılırken kuyu verimide arttırılabilir. Bakım yapılırken sadece mekanik aksamlar olarak bakım düşünülmemelidir. Pano ve elektrik aksamlarınında bakımları yapılır ve kontrolleri sağlanır.

Dalgıç Pompa Bakımı

Dalgıç Pompa Bakımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli

Dalgıç pompa bakımı yapılırken müdahale eden kişilerin tecrübeli olmaları göz önünde bulundurulmalıdır. Herhangi bir yanlış işlemde dalgıç motor veya dalgıç pompa kuyuya dürülebilir, yapılan yanlış bir işlem esnasında Derinkuyu pompanızın motorunu yanabilir. Dalgıç Pompaların dikkatle ve özenle montaj demontaj işlemleri yapılmalıdır. Kuyunun üst kısmına asılarak pompayı askıya almamız gerekir. Genellikle hortum veya boru ile montaj edilir. Düzgün bir tesisat sistemi ile montajı uzun ömürlü olması ve ilerleyen zamanlarda kolay müdahale işlemi için daha uygundur.

Wilo, Grundfos, Alarko, Varuna, Kurlar, Sumak, Lowara, Etna, Anadolu Flygt, Cri, İmpo, Franklin, Coverco, E-Tech, Pedrollo, Einhell, Baymak, Standart, MAS-DAF, vb. markaların bakım, servis, satış, montaj ve demontaj işlemlerini yaptırmak için tecrübeli ekibimiz daima hizmetinizde bir telefon kadar uzağınızda ayrıntılı ve detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini %100 olarak kendine ilke edinmiş bir firma olarak sektöründe her geçen gün referanslarımızı genişletmekteyiz. Siz de bizimle iletişime geçerek tecrübeli ekibimizden detaylı bilgiyi gönül rahatlığıyla edinebilirsiniz.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz Etiketler Servis Puanı

Derecelendirilmemiş

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Dalgıç pompa bakımı ile pompa ve motorunuz arıza vermeden düzenli kontrolleri yaptırabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olduğunu anda kesintisiz su kullanımından faydalanın. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dalgıç Pompa Montaj ve Demontajı

Dalgıç pompaları, hidrofor pompaları, atık su ve drenaj pompaları, sirkülasyon pompaları gibi pompaların dikkatle ve özenle montaj edilmesi gereklidir. Kuyunun üst kısmına asılarak pompayı askıya almamız gerekir. Genellikle hortum ile montaj edilir. Düzgün bir tesisat sistemi ile montajı uzun ömürlü olması ve ilerleyen zamanlarda kolay müdahale işlemi için daha uygundur.


Dalgıç Pompa Servisi
YORUMLAR
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama