İletişim 0216 612 00 34

Dalgıç Pompayı Kuyudan Kurtarma İşlemi

Dalgıç pompa kurtarma sondaj kuyularında bulunan pompa sisteminin boru bağlantılarının çürümesi, delinmesi sonucu ya da sondaj kuyusunun yapısında bir kayma yaşandığında ihtiyaç duyulan bir çözümdür. Dalgıç pompanın sıkışması sonucu profesyonel ekibimiz tarafından 3 ton ile 60 ton kapasiteli kuyu kurtarma vinci yardımı ile kontrollü bir çalışma gerekmektedir. Derin kuyu su sondajı kuyusu içerisindeki dalgıç pompaya doğru bir sistem ile müdahale edilmediği takdirde sondaj kuyusunun iptaline veya göçmesine neden olabilecek sonuçlar doğurabilmektedir.


Dalgıç Pompa Kurtarma

Dalgıç Pompanın Kurtarılacak Kuyudan Sökme

Sondaj kuyusunda bulunan dalgıç pompa sistemi kurulum şekline, yerine ve derinliğine göre değişkenlik göstermektedir. Dalgıç pompa sökme işlemi 0 ile 100 metre derinlik arasında hortum, 100 ile 400 metre arasında ise galvaniz boru ve paslanmaz boru ile yapılmalıdır. Çalaskal, çıkrık ve vinç yardımı ile bu işlem gerçekleştirilmelidir. Dalgıç pompa sökümü anlatımla kolay gözükse de profesyonel ekipler tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde çok ağır iş kazalarına sebebiyet vermektedir.

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Yaşam Alanlarınıza Sondaj ve Pompa Sistemleri Çözümleri Sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin 0216 612 00 34
Servis Bölgeleri

İstanbul

Kocaeli

Bursa

Balıkesir

Sakarya

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz Etiketler Servis Puanı

Derecelendirilmemiş

YILTEKSER POMPA SİSTEMLERİ

Dalgıç Pompa Kurtarma, Dalgıç Pompayı Kuyudan Sökme ve Dalgıç Pompa Montajı Hizmetlerimiz İçin En İyi Hizmetten Uygun Fiyatlarla Siz de Yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Dalgıç Pompa Kurtarma Sonrası Montaj

Dalgıç pompanın derin kuyudan kurtarılmasından sonra 3 şekilde kuyuya kurulumu gerçekleştirilir. 0 ile 250 metre arasında çalaskal montaj, 0 ile 700 metre arasında vinç ve 0 ile 100 metre arasında derin olmayan kuyularda da beden gücü ile işlem tamamlanır. Siz de firmamızla iletişime geçerek dalgıç pompa kurtarma üzerine profesyonel bir hizmetten faydalanabilirsiniz.


YORUMLAR
Henüz Yorum Bırakılmamış, İlk Yorumu Siz Bırakabilirsiniz.
Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama
Puanlama Pozitif Puanlama Puanlama Puanlama Puanlama